Türkiye & Graffiti Sanatı / Turkey Graffiti Art
Forumdaki Linkleri Görebilmek, Rap Albümleri İndirebilmek ve Graffiti Eğitim Dersleri Katılabilmek İçin Üye Olunuz...

Üyeliğinizi e-postanızdan onaylamazsanız, üyeliğiniz 1 gün içinde otomatik olarak ONAYlanır.

Join the forum, it's quick and easy

Forumdaki Linkleri Görebilmek, Rap Albümleri İndirebilmek ve Graffiti Eğitim Dersleri Katılabilmek İçin Üye Olunuz...

Üyeliğinizi e-postanızdan onaylamazsanız, üyeliğiniz 1 gün içinde otomatik olarak ONAYlanır.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En sevidiğiniz Şarkı Sözleri Kişisel İletileriniz felan ...

2 posters

En sevidiğiniz Şarkı Sözleri Kişisel İletileriniz felan ... Empty En sevidiğiniz Şarkı Sözleri Kişisel İletileriniz felan ...

Mesaj tarafından Gangcore Perş. Haz. 25, 2009 12:39 pm

iştahla götüreyim yanımda soğuk bi pepsi bari kibarca s*ktim yari - gekko g

en iyi işin peşindeyken amma kıskanılır şeymişim - gekko g

elindeki oyuncak yok çocukların belinde hep silah belki istikbal yıkık dökük bi yerde darmadağın - ceza

psikopatlar arasında yaşam karnında kelebekler - killa

. Bu durumu anlayamazsınız kurt adam gibi geceleri ortaya çıkarız güneşi sevmez aya taparız sinir olursak icabında ona da çakarız. - Smac
Gangcore
Gangcore
Admin

https://graffitiart.yetkin-forum.com

En sevidiğiniz Şarkı Sözleri Kişisel İletileriniz felan ... Empty Geri: En sevidiğiniz Şarkı Sözleri Kişisel İletileriniz felan ...

Mesaj tarafından sabreone Perş. Haz. 25, 2009 4:09 pm

Altımda yer yok oda üstüme razı Very Happy No.1
Bonusu tam 2 bacak arasına Very Happy Mode xl
ben gülerken ağlayan biri No.1
Tereyağlı penis için 15 ayı bekle Very Happy(bunu şehinşaha diss olrk yazmşlr.No.1 askerde ondn 15 ay .) Very Happy
sabreone
sabreone

- Similar topics